Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Ameliyatsız Burun Ucu ve Çene Kaldırma

Günümüzde burun ve çene estetiği artık hem daha yaygın ve kabul edilebilir bir uygulama, hem de bu alanda birçok yeni teknik ortaya çıkmış durumda. Özellikle burun ucu ve çene kaldırma operasyonları söz konusu olduğunda, cerrahi müdahaleler, dolayısıyla bıçak altına yatmak şart değil. Bilimsel adıyla ‘botulinum toxin’, halk arasında ‘dolgu’ adı verilen botoks uygulaması hem ülkemizde hem de dünyada birçok estetik problem için yaygınca kullanılan bir yöntem, en sık olarak kırışıklıklarla mücadele için kullanılsa da bu mucizevi uygulamanın kullanım alanı bununla sınırlı değil. Botoks uzun zamandır yüz estetiği alanında cerrahi uygulamalara alternatif olarak kullanılıyor. Dolayısıyla burun ucu veya çene kaldırma gibi oldukça basit işlemler için bıçak altına yatma devri artık kapandı.
Cerrahi işlemlerin getirdiği morarmalar, ağrı ve sızılar olmadan, son derece acısız ve hızlı bir şekilde yüzünüzde yapacağınız bu küçük değişimler görünümünüzü hiç beklemediğiniz şekilde değiştirebilir. Hem burun ucu hem de çenenin kaldırılmasında etkili olan botoks uygulaması yalnızca 15-20 dakika sürmektedir. İnce bir iğne yardımıyla botoks maddesinin burun ucu veya çeneye enjekte edilmesiyle gerçekleştirilen bu işlemden alacağınız sonuç yüz hatlarıyla doğal, uyumlu bir görünümdür. Botoks uygulamasının etki süresi 4 ay olarak bilinmektedir, ancak devamlı uygulamalarla birlikte bu süre uzatılabilmektedir. Üstelik işlem sırasında herhangi bir rahatsızlık duymaz, gününüze hiç ara vermemiş gibi devam edebilirsiniz.
Siz de burun ucunuzu veya çenenizi kaldırmak istiyor, ancak cerrahi müdahalelerden çekiniyorsanız kliniğimizin sunduğu acısız ve hızlı uygulamalardan yararlanmak için bir an önce bizimle iletişime geçin!

× Canlı Whatsapp Hattı