Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Çene Hattındaki Düşüklüğün Giderilmesi

İlerleyen yaş, bir anda yaşanan kilo değişiklikleri ve birçok dış etken dolayısıyla zaman içerisinde vücudun pek çok bölgesinde sarkmalar ve çökmeler oluşabilmektedir. Özellikle çene bölgesi sarkmaların sıklıkla görüldüğü bir bölgedir. Çene hattında oluşan düşüklük sizi olduğunuzdan hem daha kilolu hem de çok daha yaşlı gösterebilmektedir. Kliniğimizde sunduğumuz botoks uygulamaları yalnızca kırışıklıkların giderilmesinde değil, çene hattının düzeltilmesi ve düşüklüğün giderilmesinde de kullanılmaktadır.
‘Botulinum toxin’ adı verilen botoks uygulaması hızlı ve acısız bir uygulamadır ve herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmemektedir. Dolgu sıvısının çene hattına enjekte edilmesiyle gerçekleşen bu tedavinin etkisi genellikle 4 aya kadar sürmektedir. Botoks uygulamasının tekrarlanmasıyla etki süresi 10 kadar kadar çıkarılabilmektedir. Botoks işlemi sonrasında gözle görülür değişiklikler genellikle 48 saat sonrasında ortaya çıkmaya başlamaktadır. Çene hattına uygulanacak botoks sonucunda bu hatta oluşan düşüklükler ortadan kalkmaktadır. Bunun yanında, çene bölgesi çok daha sıkı bir görünüme kavuşur ve çene hattı eski keskinliğine geri döndürülür. Böylece hem çok daha genç hem de çok daha zayıf bir görünüm elde edebilirsiniz.
Bıçak altına yatmadan çene hattınızdaki düşüklükten kurtulmak ve çok daha fazlası kliniğimizde sunduğumuz hizmetlerle artık çok kolay. Daha fazlası için lütfen kliniğimizle iletişime geçin!

× Canlı Whatsapp Hattı