4D Lazer | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

4D Lazer

Günlük yaşamda maruz kaldığımız birçok etken zaman içerisinde ciltte yıpranmalar meydana getirmektedir. Bu yıpranmalar arasında sarkmalar, kırışıklıklar, çökükler, renk tonu uyumsuzlukları, çeşitli leke ve izler söylenebilmektedir . Kliniğimizde 4D Lazer ile uygulanan cilt rejuvenasyonu işlemi cildi tüm bu yıpranmalardan arındırarak daha temiz, parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüm elde etmeyi amaçlamaktadır.
Lazer rejuvenasyon alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Cilt yüzeyinde ölü tabaka, kontrollü verilen lazer ışınları sayesinde nazikçe soyularak altta kalan genç ve canlı doku gün yüzüne çıkarılmaktadır. Ayrıca en önemli etkisi de dokunun kendi kollejen sentezini arttırıp dokuda ciddi anlamda gençleşme sağlamaktadır.
Genellikle yüz bölgesine uygulanan bu işlem el üzerine, dekolte bölgesine, boyun ve vücudun daha pek çok farklı noktasına uygulanabilmektedir. Cilt rejuveasyonu işlemi yılın her zamanı uygulanabilmektedir, ancak uzmanlarımız tedavi süresince yüksek SPF içeren bir güneş kremi kullanmayı tavsiye etmektedir. Son derece hızlı ve acısız olan bu işlem ortalama 15-20 dakika sürmektedir. Yaklaşık 6 seans uygulanan bu işlemde; seanslar arasında 3 ila 6 hafta bulunmaktadır, bu aralık hastanın vücut tipi ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Uygulama sonrası hem parlak ve pürüzsüz bir görünüm elde ederken hem de gergin ve genç bir cilde sahip olursunuz. Seanslardan sonra günlük yaşama normal olarak devam edilebilir, herhangi bir yan etki ise bulunmamaktadır.
Cilt rejuvenasyonu ve diğer lazer uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.