Çatlak Tedavileri | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Çatlak Tedavileri

Hamilelik süreci ve doğum sonrasında kadınların vücudunda basen ve karın bölgesinde çatlaklar, bel ve kalça problemleri, fazla kilo alımı gibi birçok deformasyonlar oluşmaktadır. Bu deformasyonlardan biri de sarkmalardır. Özellikle vücudun en problemli bölgelerinden biri olarak bilinen karın bölgesinde oluşacak sarkmalardan kurtulmak diğer deformasyonlarla başa çıkmak kadar kolay değildir. Ancak kliniğimizde bu sarkmalarla başa çıkmak için lazer teknolojileri kullanılmaktadır.
Sarkmalarla mücadele için kullanılan pek çok farklı lazer teknolojisi bulunmaktadır, hangi hasta ve hangi bölgede hangi teknolojinin kullanılması gerektiği uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Karın bölgesindeki sarkmalardan kurtularak bu bölgenin toparlanması, sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturulması için uygulanacak lazer tedavisi kesinlikle buradaki cilt dokusuna zarar vermemekte, herhangi bir leke veya iz bırakmamaktadır. Üstelik bu tedavi sırasında herhangi bir cerrahi operasyon gerektirmediğinden, lazer tedavileri son derece acısızdır ve cerrahi operasyonlarda olduğu gibi uzun bir iyileşme süresini de beraberinde getirmezler. İşlem sırasında bölgede biraz kızarıklık oluşabilmektedir ancak bu kızarıklık da gün içinde kaybolacaktır.
Eğer siz de yalnız karın bölgenizi değil, tüm vücudunuzu doğum öncesi görünümüne döndürmek istiyorsanız değişiminizi başlatmak için bir an önce kliniğimizle iletişime geçin!