Frac 3 Mode | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Frac 3 Mode

Kliniğimizde sunduğumuz lazer uygulamaları içerisinde son teknolojilerden biri Frac 3 Mode lazer teknolojisidir. Türkiye’de çok fazla kullanılmasa da, özellikle son yıllarda dünyanın her yerinde popüler olan bu lazer teknolojisi yaygın olarak cilt yenileme, gençleştirme ve sıkılaştırma işlemlerinde kullanılan bir uygulamadır.
Yaşlanma karşıtı etkileri de olan Frac 3 lazer uygulaması, kliniğimizde alanında uzman çalışanlarımız tarafından uygulanmaktadır. Derinin altındaki yaşlanmış veya hasarlı hücreleri uyarıp onararak ciltte yenilenmeyi destekleyerek etkisini göstermektedir. Deri altına yapılan uygulamalar kesinlikle cilt yüzeyinde bir iz veya yara bırakmamaktadır, yalnızca işlemden hemen sonra ciltte biraz kızarıklık gözlemlenmektedir ki bu kızarıklık da kısa sürede ortadan kaybolacaktır. Uygulamanın her anında cilde uygulanan lazerin şiddeti uzmanlarımız tarafından takip edilmektedir, bu nedenle uygulama son derece güvenli, acısız ve ağrısızdır. Üstelik uygulama sonrası herhangi bir iyileşme dönemine girmeniz gerekmediğinden normal hayatınıza devam etmeniz için herhangi bir engel de bulunmamaktadır. Frac 3 lazer uygulamasıdan sonra ciltiniz sıkılaşmış, gençleşmiş ve mat görüntüsünden arınarak parlak bir görünüme kavuşmuş olacaktır. Uygulamanın cilt üzerinde yaratacağı sıkılaşma etkisi kırışıklıkların giderilmesinde ve sarkmaların toparlanmasında da yardımcı olmaktadır. Yüz ve boyun başta olmak üzere vücudun pek çok farklı noktasına uygulanabilen bu lazer tedavisi için kaç seans gerektiğiyse problemli bölgeye ve vücut tipinize göre değişiklik göstermektedir.
Frac 3 Mode lazer teknolojisi ve diğer lazer uygulamalarımız hakkında bilgi almak için lütfen kliniğimizle iletişime geçin.