Gençlik Aşısı | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Gençlik Aşısı

Bio Expander olarak da bilinen, özellikle orta ve geç yaşlı insanlar arasında rağbet gören gençlik aşısı, temelde ciltteki hücre yenilenmesini arttırarak cilde daha genç bir görünüm kazandırmayı hedeflemektedir. Yüze herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden gençlik sağlayan bu uygulama acısız bir güzelliğe sahip olmak isteyenler için idealdir.
Cilt altına enjekte edilen özel karışım zaman içerisinde deforme olmuş ve çökmüş cilde destek vererek daha dolgun ve gergin durmasını sağlarken aynı zamanda cilt yüzeyinde bulunan kırışıklıkları da yok eder. Yüzün birçok farklı bölgesine (alın kenarları, yanaklar, göz çevresi, çene) uygulanabildiği gibi aynı zamanda boyun ve dekolte bölgesine de uygulanabilen gençlik aşısı işlem sonrasında da ciltte herhangi bir iz bırakmamaktadır.

Gençlik aşısı yalnızca uygulandığı anda hemen sonuç vererek cilde daha parlak, gergin ve genç bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda cildin yaşlanma hızının yavaşlamasına da yardımcı olur. Yaşlanmanın önüne geçme konusunda bulunmuş en son yeniliklerden olan gençlik aşısı size bu alanda ve etkili bir çözüm sunmaktadır. Gençlik aşısının etki süresi dolgunluk yönünden 6 ila 8 ay arasında değişebilirken cilde verdiği parlaklığın tamamen ortadan kalkması için 12 ay gerekmektedir.

Eğer siz de cildinize gençliğini geri kazandırmak istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçerek gençlik aşısını bir an önce deneyebilirsiniz.