Hakkımızda

Clinimed, 20 yılı aşkın tecrübesiyle yüksek standartlarda sağlık hizmetini, ulaşılabilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş, Medikal Estetik, Dermatoloji ve Diş alanlarında uluslararası olarak hizmet veren sağlık kuruluşudur. Hasta konforunu ve isteklerini ön plana aldığımız sistemimizle, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın pek çok yerinden gelen hastalarımızı doğru ve güvenilir sağlık hizmetiyle buluşturuyoruz. Alanında uzman doktorlar, tecrübeli tıbbi ve idari personellerden oluşan ekibimizle tüm tedavi süreçlerinde yanınızda oluyoruz.

Doktorlarımız

Mesul Müdürümüz Can Dülgeroğlu 02.07.2018 tarihinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 17.01.2022 tarihinden beri pratisyen hekim olarak kliniğimizde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Medikal Estetik Doktorumuz Serdar Tunçer 31.12.1985 tarihinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 23.08.2022 tarihinden beri medikal estetik hekimi olarak kliniğimizde hastalarımıza hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Medikal estetik, Dermatoloji ve Diş  uygulamalarında sürekli gelişim çizgisi yakalayarak ülke çapındaki öncü rolünü korumak ve devamını sağlamak, birlikte çalıştığımız ve hizmet verdiğimiz hastane temsilcileri nezdinde en iyi çözüm ortağı olmak ve onların tercih ettiği bir kuruluş olmak, sektörümüzde bugüne kadar olduğu gibi yeni teknoloji ve çözümlerin ilk uygulayıcılarından olmak, sektörümüzün ve profesyonel iş gücünün gelişimine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Medikal estetik, Dermatoloji ve Diş uygulamaları konusunda faaliyette bulunduğu her bölgede bütün müşterilerine çağın gereklerine ve tıbbi etiğe uygun olarak hızlı, kaliteli, sonuç odaklı hizmet veren, sektörü ile ilgili gelişmeleri birebir takip eden ve sürekli gelişmiş teknoloji kullanan, uzman personel kadrosunu sürekli geliştiren, çoğaltan ve eğiten, içinde bulunduğu sektörün bütün sorumluluklarını bilen ve taşıyan özel bir klinik olmak…