Hızlı Randevu Sistemi

Clinimed Estetik Sağlık Grubundan hizmet almak çok kolay! Aşağıda yer alan formda konu alanında bilgi almak istediğiniz konuyu yazın, telefon numaranızı da doldurarak bize yollayın. Sağlık Danışmanlarımız 30 dakika içerisinde sizi arayarak dilediğiniz konu ya da konular ile alakalı bilgi aktaracaktır. İstanbul'da dört farklı gelişmiş estetik hastaneleri ile verdiğimiz hizmetlerin tamamı için mesai saatleri içerisinde hızlı bilgi alabilir, dilerseniz whatsapp hatlarımız üzerinden konum talep edebilirsiniz. Aşağıdaki formda yer alan konular dışında bize danışmanız gereken bir şey mi var? Konu bölümünden 'diğer' seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Yine form göndermenizin ardından Sağlık Danışmanlarımız sizi arayacak ve her konuda bilgilendirecektir.

Bu formu doldurmak için lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

ÖN MUAYENE RANDEVUSU İÇİN
FORM DOLDURUN

RANDEVU ALIN

Clinimed'de deneyimli ve uzman doktorlarımızla hizmetinizdeyiz. Sizin için en iyi sonuçları elde etmek amacıyla kişiye özel çözümler sunuyoruz. Estetik ameliyatlar, cilt bakımı, lazer uygulamaları ve daha fazlası için randevu alarak uzmanlarımızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Fırsatı kaçırmamak ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için Hemen İletişime Geçin.
Ücretsiz görüşme ve konsültasyon için; alt taraftaki WhatsApp butonundan veya sağ taraftaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.


WhatsApp Üzerinden Ulaşın

0850 850 25 63

İletişim Numarası

0532 275 11 30

İletişim Numarası

0530 433 52 10

İletişim Numarası