Intra Dermal Enjeksiyon | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Intra Dermal Enjeksiyon

Kliniğimizde el dokusunu gençleştirme ve yenileme üzerine birçok farklı tedavi bulunmaktadır. Bunlardan biri olan ‘intra dermal enjeksiyon’ halk arasında dolgu olarak da bilinen bir işlemdir. Özellikle el üzerindeki kırışıklardan kurtulmak ve kış aylarında kaybedilen nemi el dokusuna geri kazandırmak için uygulanan bu işlem sonrası elleriniz çok daha parlak, sağlıklı, genç ve pürüzsüz görünürken aynı zamanda nem dengesini de geri kazanmış olur.
Hiçbir cerrahi müdahale gerektirmeyen bu işlem oldukça basittir. Hazırlanan özel ilaç karışımı problemli bölgede deri altına enjekte edilir ve bu sayede çökmüş cilt dokusuna alttan destek verilerek derinin çok daha pürüzsüz ve gergin durması sağlanır. İlaç karışımının içinde bulunan özel maddeler ise ellerin nem dengesini geri kazanmasını ve çok daha parlak ve yumuşak durmasını sağlamaktadır. Etki süresi genelde 4 ay olan bu uygulamanın birçok defa tekrarlanmasında hiçbir sıkıntı bulunmamaktadır, üstelik bu uygulama ne kadar tekrarlanırsa o kadar kalıcı hale getirilecektir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan ve işlem sonrasında herhangi bir leke veya yara izi bırakmayan intra dermal enjeksiyon kliniğimizde alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız tarafından, güvenle uygulanmaktadır.
Eğer siz de daha genç ellere sahip olmak istiyorsanız bu konuda neler yapabileceğinizi öğrenmek için bir an önce kliniğimizle iletişime geçin.