Işık Dolgusu İle El Gençleştirme | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Işık Dolgusu İle El Gençleştirme

Ellerdeki yaşlanmayı engellemek çoğu zaman imkansızdır, ancak önüne geçmek zor olsa da ortaya çıkan yaşlı görünümden kurtulmak o kadar da zor değildir. Genellikle göz altı morluklarının giderilmesinde kullanılan bir teknoloji olan ışık dolgusu artık eller üzerindeki cildin genç bir görünüm kazanması için de kullanılıyor. Bu sayede elleriniz olduğundan daha genç, parlak ve sıkı bir görünüm kazanıyor. İlk bakışta ellerin genç görünümünüze büyük bir etkisi olmayacak gibi dursa da, aslında parlak ve canlı, genç görünümlü eller yaşınızın olduğundan birkaç yaş daha genç durması konusunda büyük farklar yaratabilir.

Işık Dolgusu uygulaması cildi nemlendirmek ve canlandırmak için ışık dolgusu adı verilen özel bir sıvının deri altına enjekte edilmesiyle gerçekleştirilir. Tamamen doğal bileşenlerden oluşan ışık dolgusu vücutta herhangi bir yan etki veya alerjik tepkimeye neden olmamaktadır. Üstelik işlem sonrası kalıcı bir yara izine de rastlanmamaktadır, hasta normal hayatına hiçbir değişiklik olmadan devam edebilir. Işık Dolgusunun etki süresi işlemden sonra 8 ay ila 1 yıla kadardır ki bu süre kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Gerektiğinde bu işlemin tekrarlanmasında herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Işık dolgusunun mucizelerinden yararlanmak ve çok daha genç görünümlü ellere sahip olmak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.