JetPeel Oksijen Tedavisi | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

JetPeel Oksijen Tedavisi

Son zamanlarda medikal cilt bakımı alanında birçok yeni yöntem ortaya çıktı. Kliniğimizin sunduğu birçok cilt bakımı arasında son zamanların en etkili yöntemlerinden biri olan JetPeel Oksijen Tedavisi de bulunmakta.

En basit şekilde açıklamak gerekirse yüzü hafif basınçlı oksijen ve ‘saline’ denilen, içinde tuz mineralleri bulunan bir su ile temizlemekten ibarettir JetPeel Oksijen Tedavisi. Kesinlikle acısız olması bir yana, oldukça hızlı ve ferahlatıcı bir yöntem olan JetPeel tedavisi sonunda cildiniz yenilenir, ölü derilerinden arınır ve nemlenir. Bir yandan gözeneklerinizi temizlerken diğer yandan da cildinizde bulunan kötü bakterileri yok ederek ileride oluşacak sivilcelerin de önüne geçmiş olur. Cildinizde zaman içinde birikmiş tüm ölü deri, makyaj kalıntıları ve mikropları derinlemesine temizleyen JetPeel Oksijen Tedavisi, aynı zamanda güneş lekeleri, akne izleri ve yaşlılık belirtilerine karşı da etkilidir.

Birçok farklı cilt tipi üzerinde uygulanabilen JetPeel Oksijen Tedavisi yüzünüzde herhangi bir yanma veya rahatsızlık hissi bırakmaz. Yalnızca doğal maddeler kullanılarak uygulanan bu tedavi aynı zamanda yüzünüzdeki kırışıklıklarla mücadelede dahi size yardımcı olabilir. Tedaviden sonra tek yapmanız gereken 24 saat boyunca yüzünüze direkt güneş ışığının gelmesini engellemek ve güneş kremi kullanmaktır, ancak 24 saat sonra da bu hassasiyet tamamen ortadan kalkacaktır.

Kliniğimizde cilt bakımı yaptırmayı düşünüyorsanız JetPeel Oksijen Tedavisi hassas uygulaması ile sizin en uygun yöntem olabilir.