Kalıcı Makyaj | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir.

Çoğu kadın seyrekleşen kaşlarından şikayet eder; kaşlarını yeterli bulmaz ve biçimlerinden hoşlanmaz.

Bu durumdaki kadınlara profesyonel ve kalıcı bir makyaj yardımcı olabilir. Kalıcı makyajın avantajları çoktur.

Yıllar boyunca sürecek bir mükemmellik, masrafsız bir güzellik ve hayatın tüm aşamalarında aynı kalacak bir görünüm sağlar. Kalıcı makyaj ile düzgün hatlartımızı öne çıkarabileceğimiz gibi bu sayede küçük kusurlarımızı da gizlememiz mümkündür.

Kalıcı Makyaj GÖZLER;

Göz kapağının üst ve alt kenarlarının renklendirilmesi bakışları değiştirip anlam katar. Kendinize, kirpiklerinizi daha yoğun gösteren zarif bir göz çizgisi veya göz alıcı bir makyaj için daha dikkat çekici bir göz çizgisi seçebilirsiniz. Kontak lens kullanıyorsanız veya vakitten kazanmak istiyorsanız Conture Make-up eyeliner sizin için ideal çözümdür. Spor yaptıktan, yüzdükten veya günlük faaliyetlerinizi yaptıktan sonra bile akmayan göz çizgilerine sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj DUDAKLAR;

Dudaklarınıza yeniden şekil verebilir ve ruj akma probleminize çözüm bulabilirsiniz. Long Time Liner Conture Make-up yöntemi ile,doğal dudak tonlarından başlayıp en moda renk tonlarına kadar uzanan renk yelpazesinden, cildinizin tonunu tamamlayan bir renk seçilir.Daha sonra dudak çizginiz belirgin hale getirilir.Ardından “Dudağın Tümünü Tonlama” tekniği ile sizin için seçilen rengi uygulayarak dudaklarınızın mükemmel bir görünüme kavuşması sağlanır.Uygulama tamamlandığında artı ruj kullanmanıza gerek kalmaz.Yemek yedikten,spor yaptıktan veya öpüştükten sonra bile, dudaklarınız kusursuz görünecek.