Lazer ile Popo Kaldırma | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Lazer ile Popo Kaldırma

Dik bir popo herkesin hayali. Anatomik olarak dik bir popoya sahip olsanız bile çok sık kilo alıp vermeler ve doğumlar gibi birçok etken zaman içinde poponuzun sarkmasına neden olabilir. Günümüzde insanlar dik bir popoya sahip olmak için ya saatlerini spor salonlarında geçiriyor, ya da bıçak altına yatarak cerrahi operasyonlardan geçiyorlar. Ancak dik bir popoya sahip olmak artık bu kadar zor değil. Ne değerli zamanınızı spor salonlarında harcamak zorundasınız, ne de bıçak altına yatarak acılı ve iyileşme süresi son derece uzun operasyonlar geçirmek. Artık lazer uygulamaları ile popo kaldırmak ve dimdik bir popoya sahip olmak mümkün, üstelik kolay yoldan!
Kliniğimizde popo kaldırma işlemleri için pek çok farklı lazer teknolojisinden yararlanılmaktadır. Bu teknolojilerin her biri son derece acısız ve konforludur, hastaya herhangi bir şekilde rahatsızlık vermez, iz veya leke bırakmazlar. Hastanın ihtiyacına göre uygulanacak lazer teknolojisi ve seans sayısı belirlenebilir. Üstelik düşünülenin aksine, lazer tedavileri yılın her zamanında uygulanabilmektedir.
Kliniğimizde popo kaldırma için hangi lazer teknolojilerinin kullanıldığını öğrenmek ve değişiminize başlamak için bir an önce bizimle iletişime geçin.