Lazer ile Popo Kaldırma | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Lazer ile Popo Kaldırma

Lazer ile Popo Kaldırma

Poponuzun görünüşünden memnun değil misin? Sıkı diyet ve egzersiz rejimleriyle bile, birçok kadın boyut, şekil ve sarkıklık sorunu ile baş başa kalmaktadır. Bu durum özellikle sıkı kıyafetler veya mayo giyerken kişinin kendine olan güvenini azaltabilir. Lazerle popo kaldırma tedavisi, cerrahi değildir ve poponun istenen şeklini alması için oldukça etkilidir.

Lazerle popo kaldırma tedavisi, kızılötesi ışık enerjisini kullanır. Bu, cildi doğal, yeni, taze ve sağlıklı bir kolajen üretmek için hazırlar. Herhangi bir cerrahi tedavi olmadığı için ciltte yara izi oluşumu olmaz ve hastanın uzun iyileşme sürelerine ihtiyacı yoktur.

Lazerle popo kaldırma tedavisi sırasında öncelikle özel bir jel kızılötesi ışığın iletilmesini sağlamak için cilde uygulanır. Lazerle bölgeye dairesel hareketlerle uygulama yapılır ve yaklaşık alandaki dairesel 20-30 dakika içinde tedavi tamamlanır.

Lazerle popo kaldırma tedavisi yavaşça ve nazikçe cildi ısıtır. Çoğu insan bu tedaviyi çok rahat ve dinlendirici buluyor. Tedavi tamamen ağrısız olduğu için uyuşturma kremi gerekli değildir. Lazerle popo kaldırma tedavisine ilişkin en iyi şey, bir cerrahi tedaviden farklı olarak, iyileşme süresi veya zaman kaybı olmamasıdır. İnsanlar normal aktivitelerini hemen geri dönebilirler. Ancak tedaviden sonraki 24 saat boyunca ısı maruziyeti, alkol ve yorucu egzersizden kaçınılması gerekmektedir.

İlk kez lazerle popo kaldırma tedavisinden sonra, çoğu insan birkaç ay boyunca sonuçlarının tadını çıkarır. Ancak yine de her 3 ayda bir bakım tedavisi gerekmektedir.

Lazerle popo kaldırma tedavisi gebe kalan, gebe kalmaya çalışan veya emziren kadınlar üzerinde de güvenli olsa da yine de gebelik ve emzirme süreci tamamlandıktan sonra bu tedaviyi tercih etmeniz çok daha sağlıklıdır.