Ataşehir Lazer Lipoliz Fiyatları 2017 | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Lazer Lipoliz

Lazer Lipoliz

Lazer lipoliz, istenmeyen yağ dokusunu gidermek için vücuttaki yağları veya lipitleri parçalayan estetik bir işlemdir. Çok soğuk bir sıcaklık derecesi, radyo frekansı, mikroenjeksiyon ve ultrason kullanılarak da gerçekleştirilebilen lipoliz tedavisinin en etkili yöntemi lazer lipoliz olarak kabul edilmektedir. Hastaların istenen bölgesel incelme sonucu ve vücut kıvrımlarını öne çıkarma konusunda başarılı olmasına yardımcı olur, çünkü işlem sırasında kalçalar, mide ve vücudun diğer bölgelerindeki inatçı yağ birikimlerini gidermede etkilidir.

Lipoliz vücutta istenmeyen yağ birikintilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olsa da, özellikle obezite sorunu yaşayan kişiler için önerilmez. Vücutlarının bazı bölgelerinde inatçı yağ birikintilerini temizlemek isteyen hastalar için idealdir. Uygulamayı gerçekleştirmek için kişinin genel sağlığının iyi olması gerekmektedir. Hamilelik , diyabet ve hipertansiyon gibi hastalıkların varlığı, alerjiler hücrelerin varlığı ve diğer bozukluklar lipoliz tedavisinin kullanımına uygun olmayan sorunlardır.

Lipoliz, invaziv olmayan bir prosedür olarak kabul edildiğinden, güvenli ve basittir, ancak istenen sonuçların elde edilmesi için birkaç seans gerekir. Lazer lipoliz söz konusu olduğu zaman yağ dokusunu eriten düşük seviyeli lazer ışınları kullanılmaktadır.  İşlem için, lazeri içeren çok küçük bir kanül, hedeflenen vücut bölümünün derisine sokulur. Lazer uygulandığında, kan hücreleri cildin altında ileri geri hareket ederek yağ hücrelerini çözer. Lazer aynı zamanda derideki kolajenin büzülmesine neden olur.

Bölgesel incelme için çok etkili olan lazer lipoliz uygulaması kollajen oluşumuna da neden olduğunda ciltte sıkılaşma görülmektedir. Lazer lipoliz vücudun şekillendirilmesi için sıklıkla tercih edilmektedir.