Lazer Rejuvenasyon | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Lazer Rejuvenasyon

Korunmasız şekilde güneşe maruz kalma, sigara kullanımı, yanlış ve fazla kozmetik ürün kullanımı gibi dış etkenler ve yaşın ilerlemesi cilt yüzeyi üzerinde lekeler, kırışıklıklar, genişlemiş gözenekler, sivilce izleri ve çatlaklar gibi birçok deformasyon oluşmasına neden olur. Kliniğimizde cilt rejuvenasyonu için kullanılan lazer teknolojisi Fotona SP Dynamis’tir; bu lazer teknolojisi kullanılarak yapısı bozulmuş cilt tabakası ortadan kaldırılarak genç, pürüzsüz ve aydınlanmış bir cilt görünümü elde edilir.
Yüz, el ve dekolte bölgesi başta olmak üzere vücudun pek çok bölgesine uygulanabilen lazer rejuvenasyon işlemi yalnızca 15-20 dakika sürmektedir. İşlem son derece ağrısız ve acısız olduğu kadar aynı zamanda hızlıdır da. Uygulama sonrası cilt ölü deriden ve kalıntılardan arınarak bebeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşacağı gibi aynı zamanda aydınlanır ve çok daha genç bir görünüme bürünür. Ortalama 6 seans uygulanan bu işlemde seanslar arasında 3 ila 6 hafta bulunmaktadır, bu aralık hastanın vücut tipi ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Seanslardan sonra günlük yaşama normal olarak devam edilebilir, herhangi bir yan etki ise bulunmamaktadır.
Lazer rejuvenasyonu ve diğer lazer uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.