3D Lazer | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

3D Lazer

Pek çok hastamız, özellikle orta ve ileri yaşta yüzlerinde oluşan sarkıntı ve kırışıklıklardan şikayetçi olmaktadır. Kliniğimizde hastalarımızın bu şikayetlerine çözüm olacak birçok tedavi yöntemi sunmaktayız. Bunlardan biri, son zamanlarda dünyada olduğu kadar ülkemizde de giderek popülerleşen lazerle yüz germe uygulamasıdır. Hiçbir cerrahi müdahale gerektirmeyen bu işlem, iğne veya bıçak altına yatmayı gerektirmediğinden son derece acısız ve ağrısızdır. Uzun bir iyileşme süreci için zamanı olmayan hastalarımız için ideal yüz germe yöntemidir.

Kliniğimizde lazerle yüz germe 3D lazer ile gerçekleştirilmektedir. Lazer ile müdahale edilen ciltte yeni kollajen üretimi ve mevcut kollajen hücrelerinin onarımı sağlanıyor, böylece deri altındaki bağ dokusu güçleniyor ve cilt kendi kendini onararak daha sıkı ve dolgun bir görünüme kavuşmuş olmaktadır. Yaklaşık 4 seans olarak uygulanan lazerle yüz germe işlemi ortalama 20 dakika sürmekte ve seans sayısı hastanın ihtiyacına göre arttırılabilmektedir.

Özellikle yüz ve boyun bölgesinin gerilip sıkılaştırılması konusunda çok etkili olan lazer uygulamasının aynı zamanda yaşlanma-karşıtı bir etkisi de bulunmakta; yani bu işlem hem cildinizi anında sıkılaştırıp gençleştirirken hızlı yaşlanmanın da önüne geçmiş olmaktadır. Son derece konforlu ve acısız bu işlem sonrasında günlük yaşamınıza dönebilir, hiçbir yan etki hissetmezsiniz.
Lazerle yüz germe ve diğer yüz germe uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen kliniğimizle iletişime geçin.