Metabolic Balance Detox | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Metabolic Balance Detox

Metabolic Balance sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenerek kilo kaybı ve kontrolü sağlayan bir beslenme programıdır. Size özel hazırlanacak bir kişisel beslenme planı sayesinde beden kimyanız belirlenecek ve bununla uyumlu gıda maddelerinden oluşan bir beslenme programı oluşturulacaktır, bunun sonucunda da vücudunuzda bir metabolik denge oluşacaktır. Metabolizmanın dengede olması pek çok farklı nedenden dolayı önemlidir, bunun en başında elbette oluşacak sağlık problemleri ve sık kilo alıp vermelerin yol açtığı vücut deformasyonları gelmektedir.
Metabolizma baz alınarak hazırlanan bu beslenme programının normal diyetlerden farkı kalori hesabına dayalı olmamasıdır. Her insanın vücudu ve beslenme alışkanlıkları farklı olduğundan aynı kalori hesabına dayalı diyetler herkes için geçerli olmamaktadır. Üstelik bu beslenme programı yalnızca yağsız, tuzsuz ve şekersiz yiyeceklerle doldurulmuş, programı bıraktığınız anda size verdiğiniz kiloları geri aldıracak bir program değildir. Son derece doğal ve rahatlıkla uygulanabilen bir beslenme programıdır. Günde 3 öğün üzerine kurulu olan bu beslenme programı sayesinde kısa sürede yağ kaybı oluşur, üstelik kilo beslenme programı terk edilse bile dengede kalacaktır. Bu konuda özel eğitim almış uzmanlarımız size özel, 4 aşamadan oluşan bir program hazırlayacak ve program süresince değişiminizi kişisel olarak takip edecektir.
Metabolic Balance sonrası hem hep çok istediğiniz ideal görünüme kavuşacak hem de sağlıklı beslenme alışkanlıklarına sahip olacaksınız. Değişime başlamak için bir an önce kliniğimizle iletişime geçin!