ND Yag Lazer Epilasyon | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

ND Yag Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için uzun yıllardır kullanılan bir yöntem. ND Yag Lazer Epilasyon ise bu alanda geliştirilmiş yeni bir teknoloji. Çok koyu tenlerde bile sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bu yöntem aynı zamanda yaz aylarında da güvenle uygulanabiliyor. Üstelik ND Yag Lazer teknolojisi istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlarken aynı zamanda cilt yenilenmesine de yardımcı olarak çok daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.

ND Yag ile çok koyu tenlerde dahi iyi sonuçlar almanın nedeni bu yöntemin diğer lazer türlerine göre dalga türü en derine inen olmasıdır. Bu sayede kılın köküne kadar inilerek en iyi sonuçların alınmasını sağlar. Üstelik işlem sırasında duyacağınız acı seviyesi diğer lazerlerle hemen hemen aynıdır. Seanslar genellikle yaklaşık 8 aylık aralıklarla uygulanmaktadır ve seanslar arasında bir veya iki kez kontroller gerçekleşmektedir. Alınacak sonucun hızı ve toplam kaç seans gerektiği kişinin yaşına, yapısına, ten rengi ve tüy rengine göre değişebilmektedir. ND Yag Lazer yöntemi çok koyu renk tene sahip insanlara uygulanabileceği gibi aynı zamanda çok açık renge sahip tüyleri olan insanlara da uygulanabilir.

ND Yag Lazer bacaklar, sırt, bikini bölgesi, karın, kollar, koltuk altları ve yüz gibi vücudun pek çok yerine uygulanabilir. Sonuç almada en etkili lazer yöntemi olan ND Yag hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimize danışabilirsiniz.