Piano Lazer – Fazla Yağlardan Kurtulma | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Piano Lazer – Fazla Yağlardan Kurtulma

Bölgesel yağlanmalar birçok insanın şikayetçi olduğu bir durumdur. Dolayısıyla bölgesel incelme için piyasada birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu yöntemler yeterince acısız ve kolay olmadığından yeni tedavi yöntemleri ortaya çıkmıştır. Kliniğimiz bölgesel incelme konusunda pek çok farklı tedavi yöntemi sunmaktadır, bunlardan biri de son zamanlarda epey popüler olmuş Piano Lazer’dir.
Problemli bölgenin lazer yöntemiyle yüzeyden ısıtılmasıyla gerçekleştirilen piano lazer tedavisi özellikle bölgesel incelme ve sıkılaşma isteyen hastalarımız için idealdir. Deri altına iğne veya bıçakla iniş olmadığından tamamen acısız olan bu yöntemde lazer ışınlarıyla ısıtılan yağ dokusunun küçültülmesi amaçlanır. Selülit tedavisi için de kullanılan bir yöntem olan piano lazer uygulaması sırasında ciltte hafif bir ısınma hissedilebilir ancak bunun haricinde tamamen acısız ve konforlu bir uygulama söz konusudur. Son derece hızlı bir uygulama olan piano lazer sonrası ciltte sıkılaşma sağlanır, sarkmalar azaltılır ve bölgesel incelme gerçekleşir. Gıdı ve yüz çevresi gibi daha hassas noktalar dahil olmak üzere karın, bacaklar, popo gibi hemen her bölgeye uygulanabilen bu tedavi sonrasında yalnızca cilt üzerinde hafif bir pembelik fark edilir ki bu pembelikte yarım saat içerisinde kendiliğinden ortadan kaybolmaktadır.
Yılın tüm zamanlarında, her vücut ve cilt tipine uygulanabilen piano lazer tedavisiyle bölgesel yağlarınızdan kurtularak kolay yoldan incelmek isteyenlerdenseniz kliniğimizle iletişime geçerek değişiminizi şimdiden başlatabilirsiniz!