Piano Mode | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Piano Mode

Kliniğimizde her zaman son teknoloji tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Bunlardan biri olan Piano Lazer, deri altındaki dokuların dışarıdan ısıtılmasından ibaret olan bir lazer tedavi yöntemidir. Genellikle sıkılaşma için kullanılan bu lazer tedavisi ten rengi veya yaş gözetmeksizin hemen herkese uygulanabilmektedir.
Piano Mode, deri altındaki dokuları ısıtarak burada bulunan hücrelerin küçülmesi ve dolayısıyla cilt yüzeyinin sıkılaşmasını sağlamaktadır; bununla birlikte, Piano Mode tedavisi sırasında deri altına verilen kontrollü ısıtma buradaki yağ dokularının parçalanmasını ve daha ince bir görünümün ortaya çıkmasını da sağlamaktadır. Son derece acısız ve hızlı bir tedavi yöntemi olan Piano Mode aynı zamanda kalıcı ve güvenli bir yöntemdir. Ciltte sıkılaşma sağlarken herhangi bir iz veya leke bırakmamaktadır. Her mevsimde, her vücut tipine uygulanabilen Piano Mode, bölgesel sıkılaşma, gıdı bölgesinin toparlanması, yüz hatlarının keskinleştirilmesi ve yara izlerinden kurtulma gibi farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Piano Mode tedavisi sonrası vücuttaki sarkmalar ortadan kalkacağı gibi, ileride bu bölgelerde oluşabilecek sarkmaların da önüne geçilmiş olur. İşlem sırasında oluşabilecek kırışıklıklar işlem sonrasında yarım saatte tamamen ortadan kaybolmaktadır. Piano Mode lazer tedavisi hastanın günlük yaşamını kesinlikle etkilememektedir.
Piano Mode lazer teknolojisi ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen kliniğimizle iletişime geçin.