Popo Estetiği Fiyatları 2017 | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Popo Estetiği

Popo Estetiği

Çoğu kadın poposunun şekli veya boyutlarından memnun değildir. Göğüslerden sonra kadınlığı sembolize eden bir diğer yer olan poponun şekli veya boyutunu diyet ya da egzersizle düzeltmek mümkün değildir. Bu nedenle son yıllarda popo estetiği oldukça sık uygulanır oldu. Popo estetiği ile kalçanın daha dolgun ve kalkık görünmesi mümkündür.

Popo estetiğinde çoğu zaman kalça bölgesinden yağ alınmakta ve popoya enjekte edilmektedir. böylelikle daha dolgun bir görünüm sağlanmakta ve kişini istediği popo tasarlanmaktadır. Genel anestezi altında yapılan bu uygulama 3-6 saat kadar sürmektedir. Ameliyatın ardından 2 hafta özel bir korse giyilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda 23 hafta sonra günlük yaşama dönülmesinde hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Popo estetiğinde gizli hatlar kullanıldığı için herhangi bir iz kalmaz.


UYGUN ADAY MISINIZ?

Popo estetiği her isteyen kişiye yapılamaz. Bunun için poponuzda gevşeklik, ciltte sarkma ve fazladan yağ dokusu bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda ideal kilosuna yakın olan ve son zamanlarda aşırı şekilde kilo kaybeden kişiler için de popo estetiği uygun olacaktır. Fazla deri ve yağ dokusunun hareket etmede zorluk yaşattığı durumlarda da bu uygulama önerilmektedir.

Popo estetiğinde kalıcılık yüz güldürücüdür. Uzun süre kalıcılığını koruyan bu işlemde her estetik uygulamada olduğu gibi kilo alıp verme, yaşlılık ve hamilelik gibi durumlarda bazı deformasyonlar olabilmektedir. Aynı zamanda sağlıklı beslenme popo estetiğinde önemlidir. Çok fazla kilo almak da uygulamanın sonuçlarının bozulmasına neden olacaktır.