Presso Terapi | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Presso Terapi

Bölgesel incelme konusunda son teknoloji tedavi yöntemlerinden biri de Presso Terapi’dir. Etkili ve kalıcı bir şekilde problemli bölgelerinizdeki fazla yağlardan arınarak kısa zamanda daha ince bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Presso Terapi tam da size göre bir yöntem olabilir.
Presso Terapi uygulanan bölgede yalnızca bölgesel incelme yapmakla kalmaz, aynı zamanda kan dolaşımının hızlandırılmasında da etkili olur. Presso Terapi aslında bir basınç tedavisidir. Uygulama sırasında bu tedavi yöntemi için özel olarak tasarlanmış bir giysi giymeniz gerekmektedir. Bu giysinin içerisinde bulunan özel vakum ve pompa cihazları yardımıyla uygulama sırasında vücudunuzun belli noktalarına kontrollü bir şekilde basınç uygulanmaktadır. Verilen basınç vücudun alt bölgelerinden başlayarak yukarı doğru çıkmaktadır. Deri altındaki kaslar, yağ dokuları ve lenflere etki eden bu basınç sayesinde yağ dokuları parçalanır ve ciltte sıkılaşma görülür. Yaklaşık yarım saat süren uygulama hastaya ve ihtiyaçlarına göre, haftada iki kez olmak üzere, birkaç seans olarak uygulanabilir.
Bölgesel incelme ve sıkılaşmanın yanında selülitten arınma, ödemin atılması, cilt gerginliği ve gençliği gibi farklı konularda da etkili olan Presso Terapi’nin aynı zamanda gençleştirici bir özelliği de vardır. Bu konuda özel olarak eğitim almış uzmanlarımızla görüşmek ve birçok mucizesi olan Presso Terapi’yi denemek istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçerek bir an önce randevunuzu alın!