Q Switched | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Q Switched

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulma söz konusu olduğunda, özellikle bu iş için geliştirilmiş birçok lazer yöntemi bulunmakta. Ancak bu yöntemlerin hiçbiri istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda %100 etki sağlamıyor. Bunun sebebi lazer ışınlarının fazlasıyla incelen tüyleri algılamaması. Geride kalan bu ince tüyler çoğu hastayı rahatsız etmeyi sürdürmekte.
Q Switched lazer teknolojisi geride kalan bu istenmeyen tüyleri sarartarak görünmez hale getirmeyi mümkün kılıyor. Yılın her zamanında uygulanabilen bu lazer tedavisi sonucu istenmeyen tüylerin tamamı sararıyor ve hatta bir kısmında dökülme bile gözlemlenebiliyor. Karın, sırt, bacaklar ve kol gibi vücudun farklı bölgelerine uygulanabildiği gibi daha hassas olan yüz ve bikini bölgesi gibi yerlere de uygulanabilen Q Switched lazer tedavisi sonunda ciltte herhangi bir leke veya iz kalmıyor, uygulama sırasında ortaya çıkan kızarıklıklar ise gün içerisinde kendiliğinden kayboluyor. Q Switched lazer teknolojisi ile tüy sarartma, her cilt tipi ve renginde insana uygulanabiliyor.
Siz de lazer epilasyondan aldığınız sonuçtan memnun değilseniz ve geride kalan istenmeyen tüylerinizi saklamanın bir yolunu arıyorsanız kliniğimizle bir an önce iletişime geçin!