Q Switched Lazer | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Q Switched Lazer

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulma söz konusu olduğunda, geliştirilmiş birçok lazer yöntemi bulunmaktadır. Ancak bu yöntemlerin hiçbiri istenmeyen tüylerden kurtulma konusunda %100 etki göstermemektedir. Bunun temel nedeni lazer ışınlarının incelen tüylerin bir kısmını algılamamasıdır. Kalan bu tüyler hastalarımızın birçoğunu rahatsız etmektedir.

Q Switched lazer teknolojisi  kalan bu istenmeyen tüyleri sarartarak görünmez hale getirmeyi mümkün kılmaktadır. Yılın her zamanında uygulanabilen bu lazer tedavisi sonucu istenmeyen tüylerin tamamı sararmakta  ve hatta bir kısmında dökülme bile gözlemlenebilmektedir.

Karın, sırt, bacaklar ve kol gibi vücudun farklı bölgelerine uygulanabildiği gibi daha hassas olan yüz ve bikini bölgesi gibi yerlere de uygulanabilen Q Switched lazer tedavisi sonunda ciltte herhangi bir leke veya iz kalmamaktadır. Uygulama sırasında ortaya çıkan kızarıklıklar ise gün içerisinde kendiliğinden kaybolmaktadır. Q Switched lazer teknolojisi ile tüy sarartma, her cilt tipi ve renginde insana uygulanabilmektedir. İşlem süresi 10 dakikadır. Hastalarımız işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmemektedir.

Siz de lazer epilasyondan aldığınız sonuçtan memnun değilseniz ve  kalan istenmeyen tüylerinizi saklamanın bir yolunu arıyorsanız kliniğimizle bir an önce iletişime geçebilirsiniz.