Fraksiyonel Erbium | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Fraksiyonel Erbium

Erbium Yag lazerin son teknoloji bir modülü olan Smooth Mode kliniğimizde sunduğumuz lazer tedavi yöntemlerinden biridir. Smooth Mode, derinin altındaki hücreleri ısıtarak burada bulunan kollejenlerin harekete geçmesine ve yeni kollajen üretimine yardımcı olur. Ağız içi dahil olmak üzere vücudun hemen her noktasına uygulanabilen Smooth Mode’un birçok etki alanı vardır.

Smooth Mode lazer tedavisi öncelikle göz kapağı ve vajinal sıkılaşma dahil olmak üzere bölgesel sıkılaşma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bunun yanında, ağız çevresi kırışıklıklarının azaltılması, çatlak tedavisi, gözeneklerin daraltılması, yara ve sivilce izi tedavisi ve iğnesiz dudak dolgunlaştırma gibi pek çok farklı alanda tedavi için kullanılabilmektedir.

Uygulama yapılan alana bağlı olarak işlem süresi değişiklik gösterse de genellikle 10 dakika ile 30 dakika arasındadır, yani Smooth Mode ağrısız olduğu kadar hızlı bir ilşlemdir. İşlem sonrası ciltte sıkılaşma ve dolgunluk sağlanmaktadır. Ancak bu sonuçların gözle görülür olması 1 ayı bulmaktadır. Hastanın ihtiyacına göre seans sayısı da değişiklik göstermektedir.Seanslar arasında 3-4 hafta bulunmaktadır. İşlem sonrası cilt üzerinde herhangi bir yan etki ile karşılaşılmamaktadır. Hassas ciltlerde  hafif bir kızarıklık ortaya çıkabilmektedir ,ancak bu kızarıklık da gün içerisinde ortadan kaybolacaktır.

Smooth Mode lazer tedavisi ve kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.