Soğuk Radyofrekans | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Soğuk Radyofrekans

Bölgesel incelme söz konusu olduğunda kliniğimiz birçok tedavi yöntemi sunmaktadır. Bunlar arasında soğuk radyofrekans en etkililerinden biri olmasına rağmen adı çok fazla duyulmayanlardandır. Karın, basen, kol, gıdı ve hatta dizlere bile uygulanabilen bir yöntem olan soğuk radyofrekans son derece ağrısız ve acısızdır.
Sorunlu bölgeye sıfırın altında bir derecede ısı verilmesiyle gerçekleştirilen soğuk radyofrekans uygulamasında amaç sıcak-soğuk etkisi oluşturarak deride şok etkisi yaratmaktır. Bu sayede deride gerginlik oluşturulur ve kollajen ve elastin üretimi desteklenerek sıkılaşma ve dolgunlaşma gerçekleştirilir. Son derece güvenli olan bu tedavi yönteminde deriye verilen soğukluk oranı uzmanlarımız tarafından takip edilmektedir ve hiçbir tehlike veya yan etkisi bulunmamaktadır. Soğuk radyofrekans sayesinde bir yandan ciltte sıkılaşma ve dolgunluk sağlanırken bir yandan da deri altındaki yağ dokuları parçalanarak bölgesel incelme sağlanmış olur. Kişinin ihtiyacına göre haftada 1-2 veya 2-3 kez uygulanabilen soğuk radyofrekans tedavisi sonucunda incelme de kişinin vücut yapısı ve tedaviye tepki hızına bağlıdır, ancak genellikle ilk seansta minimum 2 cm incelme gözlemlenmektedir.
Cerrahi operasyonlar gerektirmeden, bıçak veya iğnesiz, son derece hızlı ve kolay yoldan bölgesel incelme arayanlar için ideal olan bu tedavi yöntemi hakkında daha fazla bilgi almak ve kendi değişiminizi başlatmak için bir an önce kliniğimizle iletişime geçin!