Theraclear Akne Tedavisi | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Theraclear Akne Tedavisi

Özellikle yüz bölgesinde oluşan aknenin birçok sebebi vardır. Bu sebeplerin başında elbette hormonlar gelir. Ergenlik çağıyla birlikte hormonlarımızda meydana gelen değişikliklerin akne oluşumunda büyük etkisi vardır. Ancak aknenin oluşumu yalnızca hormonlara da bağlı değildir. Düzensiz beslenme, yeterince su içmeme veya cilt bakımınızı aksatmanız da akne oluşumunda etkili olabilir.

Akne ile başa çıkmanın en bilindik yollarından biri cilt hastalıkları hekimlerinin reçete ettiği ilaçlardır. Ancak bu ilaçlar vücudunuzun dengesini tamamen bozabilir, özellikle karaciğer üzerinde oldukça ağır etkiler yaratabilir. Bu nedenle akne ile mücadele eden çoğu hasta ilaçları son başvuru yöntemi olarak görmektedirler. Akne ile mücadele etmek zordur, ancak kliniğimizde sunduğumuz Theraclear tedavisi bu mücadeleyi çok daha kolay ve hızlı bir hale getirir.

Theraclear son yıllarda akne ile mücadele alanında ortaya çıkmış en iyi tedavi yöntemlerinden biridir. Vakum ve lazer işlemlerini bir araya getirilmesiyle uygulanan Theraclear hem vakumla derideki siyah noktaları temizleyerek gelecekte oluşacak aknelerin önüne geçer, hem de cilde uygulanan yoğun lazer ile mevcut aknelerdeki iltihapların mikroplarını kırarak cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. Üstelik Theraclear tedavisi sonunda cildinizde herhangi bir akne izi veya kızarıklık kalmayacağı gibi, geniş gözenekleriniz de sıkılaşır ve pürüzsüz, temiz ve aknesiz bir cilde sahip olursunuz!

Theraclear tedavisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve aknelerinizden sonsuza kadar kurtulmak istiyorsanız hemen kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.