Thermitight | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Thermitight

Thermitight

Thermitight, vücut şekillendirme için kullanılan devrim niteliğinde bir tedavi yöntemidir. Liposuction tedavisi, istenmeyen yağları temizlerken, Thermitightişlemi, gelişmiş kontur için alttaki dokuları önemli ölçüde sıkılaştırmakta ve vücudun şekillenmesini sağlamaktadır.

Thermitight, tek başına veya lazer liposuction ile birlikte uygulanabilen etkili, mikro-invaziv bir cilt sıkılaştırma prosedürüdür . Lazer liposuction kendi başına cildi sıkılaştırabilse de, bu iki işlemi birleştirmek, şık ve pürüzsüz bir vücut görünümü için maksimum sonuç sunar. Thermitight tedavisinde çok ince bir elektrottan geçen radyofrekans enerjisi kullanılır. Subdermal dokunun nazikçe ısıtılması derhal sıkılaşmaya neden olur. Ayrıca kollajen üretimini uyarır ve selülit görünümünü azaltır.

Bir ThermiTight tedavisi ve liposuction planlamaya karar verirseniz, doktor öncelikle fazla yağ çıkmasını önlemek için liposuction gerçekleştirecektir. Daha sonra, doktor radyofrekans fiberini çok küçük bir kesiden geçirir. ThermiTight yüz, boyun, üst kollar, göğüsler ve karın için uygundur. ThermiTight için gerekli kurtarma süresi yoktur. Bununla birlikte, liposuction ile birleştirmeyi seçerseniz, doktor size ek tedavi sonrası talimatları sağlayabili

Hemen hemen herkes Thermitightiçin iyi bir adaydır. Yüz cerrahisine gerek kalmadan boyun ve yüz bölgesini sıkılaştırmak isterseniz, bu tedaviyi tercih etmeniz mümkündür. Karın, üst kol ya da meme bölgesindeki gevşemeyi tedavi etmek istiyorsanız Thermitightda sizin için uygun olabilir. Tüm tıbbi işlemlerde olduğu gibi, Thermitightuygulanan hastalar, ilaç alerjileri ve hamilelik dahil olmak üzere sahip oldukları sağlık durumlarını açıkça bildirmelidir. Kan inceltici etkisi olanlar da dahil olmak üzere herhangi bir ilaç veya bitkisel takviye alıp almadığınızı doktorunuzla paylaşmanız önemlidir.

Thermitighttedavisi lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Bu, herhangi bir acı hissetmeyeceğiniz anlamına gelir, ancak anestetik enjekte edildiğinde kısa bir yanma hissi hissedebilirsiniz. Thermitighttedavisi sırasında, hafif bir basınç veya sıcaklık hissedebilirsiniz. İşlemden sonra, tedavi edilen alanlar iyileşmeye başladıkça şişlik ve morarma oluşabilir, ancak kısa sürede geçer.

Ortalama bir Thermitighttedavisi, tedavi etmek istediğiniz alana ve liposuction geçirmekte olup olmadığınıza bağlı olarak, yaklaşık bir ile iki saat sürmektedir. İşlem sonrası gelişmeler hemen fark edilebileceği için hastalar bu durumdan çok hoşnut olmaktadır. Ancak sonuçlar zamanla daha da gelişecek ve istenen düzeye gelecektir. Çoğu hasta, etkilerin birkaç yıl sürdüğünü gözlemlemiştir.

Thermitighttedavisi minimal invaziv olup genel anestezi gerektirmez, dolayısıyla uzun bir iyileşme süreci yoktur. Her zamanki aktivitelerinize kısa süre sonra geri dönebilirsiniz. Çoğu hasta, normal aktivitelerine 24 saat içinde geri dönmektedir. Kısa bir süre için cildinizi güneşten korumak tedavilerin sonuçları için önemlidir.