Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

ThermiVa

Kadınlar için cinsel haz uzun yıllar bir tabu olarak görüldü ve utanılacak bir şeymiş gibi üzeri kapatılmaya çalışıldı. Bu düşünceye tamamen karşı olan kliniğimizde kadınların isteklerine cevap veriyor ve cinsel hazlarını arttırmak için her zaman yeni yöntemler deniyoruz.
Birçok nedenden dolayı zaman içerisinde vajina kasları hasar görüp gevşeyebiliyor, özellikle çok fazla çocuk doğurmuş veya yaşları ilerlemiş kadınlarda böyle problemlerle sıkça karşılaşmak mümkün. Bu durum kadınları alacakları cinsel hazdan mahrum bırakabildiği gibi yaşlılıkla birlikte gelen idrarını tutamama gibi problemlere de yol açabiliyor.
Son teknoloji uygulamalardan biri olan ThermiVa, vücudun en hassas noktalarından biri olan vajina için özel olarak tasarlanmış bir sıkılaştırma tedavi yöntemidir. Gevşeyen vajina kaslarının radyo frekanslar yardımıyla ısıtılması yoluyla uygulanan bu tedavi yöntemi kesinlikle acısız ve çok kolay bir yöntem. Radyo frekanslarla ısıtılan kasların sıkılaşması sonucu hem cinsel haz arttırılmış oluyor, idrar kaçırma gibi problemlerin önüne geçiliyor. Hastaya herhangi bir rahatsızlık vermeyen bu operasyon deriye de hiçbir şekilde hasar vermediğinden dolayı iyileşme süreci de gerektirmiyor.
Doğumdan önceki halinize dönmek veya cinsel hazzınızı arttırarak kendinizi daha genç hissetmek istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçerek siz de haz dünyasına adım atabilirsiniz!

× Canlı Whatsapp Hattı