UltraShape V3 | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Ultrashape v3

ULTRASHAPE V3

Güvenli ve Etkin Vucüt Şekillendirme
Her geçen gün daha fazla sayıda hasta daha güzel görünebilmek için çözümler arıyor fakat çoğu hasta bunun için tedavi sonrası evine kapanmak veya cerrahi operasyonların komplikasyonlarıyla uğraşmak istemiyor. UltraShape hastalarınızın bölgesel yağlanma problemlerini azaltmak ve bölgesel incelme ihtiyaçlarını karşılamak için klinik olarak kanıtlanmış invaziv olmayan en son alternatifdir.

Ultrashape v3 zayıflama Cihazı

UltraShape cihazı cilde, kan damarlarına, sinirlere ve bağ dokusuna zarar vermeden subkutan yağ dokusundaki önceden belirlenmiş yağ hücreleri odağını odaklanmış atışlı ultrason dalgalarının termal etki olmadan sadece mekanik etki ile seçici olarak yok eder1. Çok-merkezli kontrollü bir klinik çalışmada ve uluslararası hakem-denetimli bilimsel dergilerde yayınlanmış bağımsız klinik çalışmalarda UltraShape’in karın, uyluk ve gövdenin yanları gibi problemli bölgelerde güvenli ve etkin tedaviler sunduğu kanıtlanmıştır.

Tedavi edilecek bölgede homojen yağ yıkımı sağlar – düzensizlikler oluşmaz.
Odaklanmış atışlı ultrason teknolojisi sayesinde zedelenme, şişme veya eve kapanmaya sebep olmaz.
Konforlu ve basit tedavi prosedürüne sahiptir.
Birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı, ölçülebilir sonuçlar elde edilir.
Yan etkisi bildirilmemiş, yüksek hasta memnuniyetli tedaviye imkan tanır.
Anında, seçici ve uzun etkili yağ hücresi hasarı oluşturan, etkisi klinik olarak kanıtlanmış odaklanmış atışlı (termal etkili olmayan) ultrason teknolojisi kullanır.