V SHAPE | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

V SHAPE

Yüz, çene, gıdı bölgesini, ameliyatsız yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. VShape ile, köşeli çeneleri, fazla kilo nedeni ile “U” şeklini almış yüzleri, yumurta gıdıları yeniden şekillendirmek mümkündür.

VShape , ağrısız ve cerrahi olmayan bir  yöntemdir.. Seanslar 20 dk sürer.

–       Yağ hücrelerini parçalar ve artıkları vücuttan uzaklaştırır,

–       Çene altı ve boyun cildini sıkılaştırır, gıdıyı yok eder (tek seansda)

–       Yanak cildini sıkılaştırır ve burun – dudak hattı kırışmalarının görünüşünü düzeltir,

–       Göz çevresindeki cildi sıkılaştırır, göz kenarındaki kaz ayağı kırışmalarını giderir,

Ultrason ve radyofrekans kombinasyonu, yağları parçalar ve vücuttan uzaklaştırır. Radyofrekansın yumuşak ısıtması kollagen liflerini kuvvetlendirir, cildi sıkılaştırır ve cilt görünümünü daha da iyileştirir.

V Shape Etkisi

VShape, çok iri yapılı olan yağ hücrelerini, ultrason dalgaları sarsarak parçalıyor. Çok küçük yapılı olan kan, damar, sinir ve kemik hücreleri sarsıntıya rahatlıkla direniyor ve zarar görmüyor. İstenmeyen etkilerden böylece kaçınabiliyor. VShape ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığından yüz bölgesinde güvenle uygulanabiliyor.

V Sahpe Seansları

20 dakika kadar süren seanslar 2 hafta ara ile uygulanıyor. İlk seansta çok ciddi sonuçlar alınıyor, büyük çoğunluk için en fazla 4 seans tatmin edici sonuç sağlıyor. Seanslar masaj rahatlığında ve sıfır acı hissi ile yapılır.

Ameliyat çok farklı bir uygulamadır, birçok insan için korkutucudur, VShape’in en büyük çekiciliği, kesici-delici bir yöntem olmamasıdır. Ameliyat olmayı düşünen önce VShape’i deneyebilir. Sonuçtan tatmin olacağı için ameliyata gerek kalmaz. VShape hastaların çoğunu tatmin ediyor.

VShape  ultrason ile birlikte radyofrekansı, kombine uyguluyor. Unipolar radyofrekans dalgaları, cildi emniyetle ısıtarak bağ dokusunun çekmesini sağlıyor. Böylece ciltte de sıkılaşma sağlanıyor. Fotoğraflar her şeyi açıklıyor.Accent Ultra Vshape teknolojisi ile bambaşka bir yüze kavuşacaksınız.

Vshape  Kemiğe zarar verir mi ?

Kemik hücreleri yağ hücrelerine göre çok küçük olduğundan ultrason vibrasyonu bu hücreleri fazla sarsmaz.

Gebelikte V Shape

Hiç bir tıbbi engel yoktur. Ultrason verildiği bölgede en fazla birkaç cm derini etkiler. Bebeğin görüntülemesi esnasında aldığı ısıtıcı kavitasyonel etkili ultrason kadar bile etkisi olmaz.

VShape  Kansere neden olur mu?

İnsan vücudunda ultrason teşhis ve tedavi amacı ile on yıllardır ve çok yaygın olarak kullanılıyor. Bu güne kadar kansere neden olduğu yönünde bir şüphe bildiren bile bulunmuyor.

Vshape  ile Gıdı eritmek kolay mı?

Seanslar 20 dakika kadar sürüyor. Ameliyatsız yüz gerdirme ve gıdı eritme de son teknoloji Vshape ile ağrı, acı yok, seans esnasında lokal anestezi yok.

Vshape  Ameliyatsız yüz germe de neden en etkili ve son teknolojidir ?

Etkili, çünkü doğrudan ve seçici olarak yağ hücrelerini parçalıyor. Mekanizma; yağ hücrelerini ultrason dalgaları ile parçalamak ve bu ultrason dalgalarının sarsıcı etkisi büyük yapılı hücreleri kolayca sarsıyor ve parçalıyor. Sinir, kas, damar, kemik hücreleri bu vibrasyona direnebiliyor ve zarar görmüyor. Piyasada seçiciliği bu kadar güzel açıklayan bir sistem bulamazsınız. Etkinlğin bir diğer sebebi ise cildin radyofrekansla toparlanmasıdır. Radyofrekans yağları erittiği gibi, cildi de sıkılaştırıyor. Ultrason ve radyofrekans, eşsiz bir kombinasyon oluşturuyor ve Vshape  Ameliyatsız Yüz Germeteknolojisinin muadili henüz bulunmamaktadır.

Vshape Kalıcı bir yöntem midir ?

Yağ hücrelerinin zarları ultrasonun sarsıcı etkisi ile parçalanıp vücuttan atılır. İnsan vücudunda yeni yağ hücresi üremediğinden, bunların yerine de yeni hücreler yapılmaz. Bu nedenle etki kalıcıdır. Kırışıklık tedavisi, yüz yenileme, yüz gençleştirme için Vshape  uygulaması en yeni ve en acısız yöntemdir. Yüz gençleştirme, cildi sıkılaştırma ve gerdirme alanında dünyada yeni bir çığır açmıştır.