Vella Shape | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Vella Shape

Vella Shape

Vella Shape, selüliti etkili bir şekilde azaltan ve vücudu çok az rahatsızlık ile yeniden şekillendirmeye yardımcı olan, invaziv olmayan yeni bir tıbbi işlemdir. Vella Shape tedavisi vücudunuza kalçalar, uyluklar, karın ve üst kollar da dahil olmak üzere daha düzgün bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir.

Vella Shape Nasıl Uygulanır?

Vella Shape hem büyük hem küçük alanlarda selüliti önlemek ve vücudu şekillendirmek için farklı tedavilerin bir birleşimi olarak görülmelidir.  Vella Shape söz konusu olduğunda radyo frekans dalgaları, lazer ve masaj kombinasyonu kullanılmakta,  Vella Shape istenen alanı hedeflemekte ve dokuları ortadan kaldırmaktadır. Bu işlem yağ hücrelerinin ısınmasını sağlar ve bu ısı emme işlevi ile  birleştiğinde, yeni kollajen ve elastini uyararak, yağ hücresi hacmini azaltır. Sonuç ise cilt dokusunda ve yapısında genel bir gelişmedir. Optimal sonuçlar için hastalar genellikle üç tedavi seansından geçerler. Her seans 30 ile 40 dakika arasında sürmektedir.

Hastalar büyük ölçüdeVella Shape tedavisini rahat olarak tarif ederler, birçoğu derin doku masajına benzeyen sıcak bir hissiyattan bahsetmektedir. Bu sıcaklık seansınızdan birkaç saat sonrasına kadar devam etse de sonrasında kendiliğinden geçmektedir. Uygulama yapılan alanda aynı zamanda, birkaç saatten fazla sürecek olan bir miktar morarma ya da şişme de olabilir.

Vella Shape Tedavisi İçin İyi Bir Aday Mıyım?

Vella Shape işlemi tüm cilt tipleri ve renkleri üzerinde etkilidir, ancak bir kilo kaybı aracı olarak kabul edilmez. Vella Shape için ideal adayın 30’dan daha az bir Vücut Kitle İndeksi (VKİ) olmamalıdır.