Vshape Bölgesel İncelme | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Vshape Bölgesel İncelme

Ne kadar spor yaparsanız yapın belli bölgelerde incelmeye asla ulaşamıyor musunuz? Örneğin, ne kadar uğraşırsanız uğraşın alt karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmak mümkün değil mi? Veya kollarınızı yeterince inceltemiyor musunuz? Öyleyse bölgesel incelme ve sıkılaşma için özel olarak tasarlanmış Vshape tam size göre bir uygulama. Birkaç farklı tedavi yöntemini bir araya getiren Vshape vücut biçimlendirme konusunda sıkça tercih edilen, defalarca alınan kesin sonuçlarla birçok hasta ve uzmanın güvenini kazanmış bir yöntemdir.
Radyo frekans dalgaları ve yeni nesil bir ultrasonu bir araya getiren Vshape teknolojisi maksimum kolajen üretimini tetikleyerek cildi çok daha sıkı bir görünüm kazandırırken aynı zamanda ultrason dalgalarının yardımıyla da yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış başlık yardımıyla uygulanan bu tedavi, tasarlanmış başlığın büyük boyutu nedeniyle tek seferde büyük bir alana etki edebiliyor, dolayısıyla oldukça hızlı bir işlem süresi var. Bir saatin altında bir sürede uygulanabilen bu işlem uygulanacak bölgenin durumuna göre 4 veya 6 seans gerektirebiliyor. Üstelik işlem sonrası hasta normal hayatına eskisi gibi devam edebiliyor. İşlem sonrasında bazı hastalarda bölgede hafif kızarıklık gözlemlenebilir ancak bu kızarıklıklar da birkaç saat içerisinde ortadan kayboluyor.

Son derece acısız bir yöntem olan Vshape, kesin ve hızlı sonuç alımıyla oldukça da popüler. Yalnızca bölgesel incelme değil, selülit ve kırışıklıkların giderilmesinde de etkili bir yöntem olan Vshape hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimize başvurabilirsiniz.