Vshape Bölgesel İncelme | Clinimed
Nişantaşı:0850 850 25 63 - Ataşehir :0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
العربية EN

Vshape Bölgesel İncelme

Vshape Bölgesel İncelme

Vshapeile ilgileniyorsanız , vücudunuzun bir zamanlar sahip olduğu sağlam ve genç görünmeyen alanlarını fark etmişsiniz demektir. Vshape, sarkmış bölgeler için kullanılan invaziv olmayan bir cilt sıkılaştırma ve bölgesel incelme yöntemidir. Vshape vücudun her yerinde kullanılabilmektedir.

İki farklı tipte radyo frekansı kullanan, Vshapeyöntemi cilt sıkılaştırmada devrim yaratmıştır. Bölgesel yağlarından muzdarip olan, incelmek isteyen ve daha sıkı görünüme kavuşmayı amaçlayan kişiler için Vshape tedavisi son derece uygundur.

VshapeNasıl Uygulanır?

Vshapebölgesel incelme söz konusu olduğunda daha yüksek düzeyde hasta memnuniyeti ve sadece ısı kullanan mevcut radyo frekans teknolojilerine kıyasla daha iyi sonuçlar sağlayan güçlü bir araçtır. Vshape ile radyofrekans enerjisinin yanı sıra yeni nesil ultrason teknolojisi de kullanılmaktadır. Böylelikle rasyofrekans vücuttaki sarkmayı yüzeysel olarak tedavi ederken, ulstrason enerjisi de cildin daha derin seviyelerine ulaşarak derinlemesine bir sıkılaşma ve incelme sağlamaktadır. Vücutta kollajen ve elastin üretimine yardımcı olan Vshapeteknolojisi ile cilt daha sıkı görünerek belirgin bir incelme sağlanmaktadır.

VshapeTeknolojisi Faydaları

Vshape, sadece vücudu sıkılaştırmaya ve incelmeye neden olmaz, ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer cilt sıkılaştırma tedavileri arasında ön plana çıkan birçok faydaya sahiptir:

  • Tüm cilt tipleri için güvenlidir
  • Noninvaziv ve ağrısızdır
  • Kırışıklık azaltma ve cilt sıkılaştırıcı etkileriyle de bilinir
  • Pratik olarak vücudun herhangi bir yerinde kullanılabilir

Vshapenoninvaziv olduğundan ve vücudun hemen her bölgesinde kullanılabildiğinden bölgesel incelme için çok etkili bir tedavidir. Özellikle kol, bacak, basen ve karın bölgesindeki aşırı sarkmalar Vshape ile düzeltilebilir. Vshapetedavisini ayrıca aşağıdakiler için kullanmak da mümkündür:

  • Vücudunuzda veya yüzünüzde cilt sıkılaşması
  • Yüz veya vücutta sarkmış cildi azaltma
  • Gözlerin etrafındaki kaz ayaklarını giderme
  • Boyun bölgesindeki sarkmayı düzeltme