Yanak ve Elmacık Kemiği Dolgusu | Clinimed
Nişantaşı: 0(212) 232 39 90 - Ataşehir : 0(216) 510 34 72 - 0(544) 275 11 31 info@clinimed.com.tr
EN

Yanak ve Elmacık Kemiği Dolgusu

 

Dolgun ve çıkık bir yüze sahip olmak herkesin hayali. Bazı insanlar genetik olarak çıkık elmacık kemiklerine sahip oldukları için oldukça şanslı, ancak günümüzde bu görünüme sahip olmak için genlere sahip olmak zorunda değiliz. Vücudun pek çok farklı bölgesinde pek çok farklı sebep için kullanılabilen mucizevi botoks işlemi burada noktada da yardımınıza koşuyor. Yanak ve elmacık kemiği bölgesine uygulanacak botoks işlemi sonucunda siz de dolgun bir yüze ve çıkık elmacık kemiklerine sahip olabilir, üstelik bu bölgelerde bulunan kırışıklıklardan da kurtularak çok daha genç bir görünüme bürünebilirsiniz.

Sıklıkla kullanılan bir yöntem olan botoks oldukça basit bir işlemdir. Cildin altına bilimsel adıyla ‘botulinum toxin’ adı verilen bir sıvının enjekte edilmesinden ibaret olan bu tedavi yöntemi cerrahi herhangi bir işlem gerektirmediğinden oldukça acısız ve hızlıdır. Etkisi genellikle 4 aya kadar süren botoks tedavisinin etki süresi tekrar uygulamalarla 10 aya kadar çıkartılabilir. Botoks işlemi sonrasında gözle görülür değişiklikler genellikle 48 saat sonrasında ortaya çıkmaya başlamaktadır, ancak bu diğer yöntemlere kıyasla oldukça kısa bir süredir. Üstelik işlemden sonra günlük yaşantınıza hiçbir kesinti olmamış gibi devam edebilir, herhangi bir engellenme veya yara iziyle de karşılaşmazsınız.

Kliniğimize gelerek botoks kadar hızlı, acısız ve basit bir işlemin yüzünüzün tüm şeklini nasıl değiştirebileceğini kendi gözlerinizle görebilirsiniz!