Kalite Politikamız

Medikal Estetik, Dermatoloji ve Diş tedavileri hizmetlerinin her adımında, misafirlerine bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak, hasta hak ve sorumluluklarını göz önünde bulundurarak hasta odaklı çalışır. Hasta güvenliği, hasta ve yakınlarının memnuniyetini her şeyin üstünde tutar, hizmetlerini verirken bilimsel temele dayalı, önyargısız, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı benimser.
Yüksek kalitede hizmet sunmak için misafirlerine istekleri doğrultusunda belirlenen kriterlere uygun, alanındaki yasa, yönetmeliklere ve mesleki etik ilkelerine uygun olarak çalışmakta, sürekli kalite iyileştirme anlayışı ile bilgi, yenilikçilik ve insani değerleri önemsemektedir. Bunu gerçekleştirmek için ekip çalışması ve işbirliğinin öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratır, çalışanlarının bilgi ve becerilerini artırarak nitelikli birer çalışan olmalarını destekler ve teşvik eder. Hasta/hasta yakınları ve çalışanlar için en güvenli çalışma ortamını oluşturur, hizmetlerinin etkinliğini, kalitesini ve çağdaşlığını destekleyerek teknolojileri takip ederek, altyapısını sürekli olarak geliştirir.

Avrupa Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke tarafından tercih edilen Clinimed Polikliniği her biri kendi uzmanlık alanlarında tecrübeli doktorları ile hizmet kalitesini en güvenilir kalite standartlarına ulaştırmaktır.
Clinimed Polikliniği İle Sağlık Sektöründeki Yeni Vizyon Doğrultusunda takım çalışmasına dayanan verimli, sürdürülebilir ve dinamik işletim sistemimiz, sağlıklı ve güzel bir geleceğe kapı açıyor..

RANDEVU ALIN

Uzman doktorlarımız hizmetinizde.

Clinimed'de deneyimli ve uzman doktorlarımızla hizmetinizdeyiz. Sizin için en iyi sonuçları elde etmek amacıyla kişiye özel çözümler sunuyoruz. Medikal Estetik, Dermatoloji, Diş Tedavileri, Lazer Uygulamaları ve daha fazlası için randevu alarak uzmanlarımızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.


RANDEVU AL